Programma

De voertaal van het programma is Nederlands.

Donderdag 2 april 2020

TijdActiviteit
08.30 – 09.30 uur Ontvangst en registratie
Mini-symposium KNF-T – Deel 1   |   Of deelname aan één van de cursussen
09.30 – 10.00 uurTCD bij Patent Foramen Ovale
Ernst Muskens
10.00 – 10.30 uurELECTRA-STROKE: EEG-gebaseerde triage van acute ischemische beroerte in de ambulance
Maritta van Stigt
10.30 – 11.00 uurAnalyse van bewegingsregistraties met versnellingsopnemers en gyroscopen
Margot Heijmans
11.00 – 11.30 uur Koffiepauze
Mini-symposium KNF-T – Deel 2   |   Of deelname aan één van de cursussen
11.30 – 11.50 uurVerdieping in de spier: deep learning bij diagnostische spierechografie
Juerd Wijntjes
11.50 – 12.10 uurOntwikkeling van een neuraal aangestuurde pacemaker voor het diafragma
Jeroen van Doorn
12.10 – 12.30 uurDeep learning en EEG analyse voor detectie van epileptiforme afwijkingen
Catarina Lourenço
12.30 – 13.00 uurPraktische spin-off van promotieprojecten:
HR EEG, EEG-fMRI en SPES in de pre-chirurgische workup voor epilepsie chirurgie
Geertjan Huiskamp
13.00 – 14.00 uur Lunch
14.00 – 15.30 uurAlgemene Ledenvergadering NVKNF
15.30 – 16.00 uur Koffiepauze
Vrije voordrachten
16.00 – 17.10 uurVrije voordrachten
17.10 – 17.15 uurStemming door publiek en prijsuitreiking
17.15 uurEinde wetenschappelijk programma
19.00 – 19.15 uurKorte wandeling van Hotel Atlanta naar de opstapplaats van de Raderstoomboot
19.15 – 00.30 uur Diner cruise

Diner Cruise – Raderstoomboot

Diner cruise

Het diner en aansluitende feestavond vinden plaats op Raderstoomboot De Majesteit. De avond start om 19.15 uur en eindigt om 00.30 uur.

Diner tickets 

Het is mogelijk om een ticket voor het diner te boeken voor € 55 via het online registratie formulier. De boot ligt op loopafstand van hotel NH Atlanta.

Vrijdag 3 april 2020

TijdActiviteit
08.30 – 09.15 uur Ontvangst en registratie
Plenaire opening
09.15 – 09.30 uurOpening door de dagvoorzitter
09.30 – 10.00 uurNieuwe richtlijn prognose van postanoxisch coma
Janneke Horn
10.00 – 10.30 uurNieuwe richtlijn polyneuropathie
Camiel Verhamme
10.30 – 11.00 uurWhat’s new?
Werner Mess
11.00 – 11.30 uur Koffiepauze
Workshops
11.30 – 12.15 uurWorkshop Ronde 1  |  Klik hier voor een overzicht
12.15 – 13.00 uurWorkshop Ronde 2  |  Klik hier voor een overzicht
13.00 – 14.00 uur Lunch
Workshops
14.00 – 14.45 uurWorkshop Ronde 3  |  Klik hier voor een overzicht
14.45 – 15.30 uurWorkshop Ronde 4  |  Klik hier voor een overzicht
15.30 – 15.55 uur Koffiepauze
Plenaire afsluiting
15.55 – 16.15 uurBenoeming ereleden
16.15 – 17.00 uurMusician’s Dystonia as a Model for Maladaptive Brain Plasticity
Eckart Altenmüller
17.00 – 17.20 uurQuiz
Juerd Wijntjes en Ella Fonteyn
17.20 – 17.25 uurAfsluiting door de dagvoorzitter
17.25 uurEinde wetenschappelijk programma

Workshops

Tijdens de inschrijving kunt u vier van de acht workshops selecteren.

Workshop 1 – Naaldmyografie
Christiaan Saris – Antje Seeber
Workshop 2 – Kantelproeven
Gert van Dijk – Ineke van Rossum – Roland Thijs
Workshop 3 – TCD bij vaatlijden
Ruud Keunen –  Selma Tromp
Workshop 4 – Neuromusculaire overgang
Han van der Hoeven – Martijn Tannemaat

Workshop 5 – IONM van het ruggenmerg
Gea Drost – Alida Gouw
Workshop 6 – Nystagmografie
Else Burgers – Frouke Nijhuis
Workshop 7 – EEG bij kinderepilepsie
Viviane van Kranen-Mastenbroek – Hanneke Ronner
Workshop 8 – Echogeleide neurologische interventies
Nens van Alfen – Daan Kamphuis